Vårt team

Anders Sjöberg
Manager Skandinavien

E-post: anders.sjoberg@seavus.com
Telefon: 0704-34 64 46

Dimitris Panagio
VD Seavus Stockholm

E-post: dimitris.panagio@seavus.com
Telefon: 0733-80 00 43

Vasil Gocevski
VD Seavus AB

E-post: vasil.gocevski@seavus.com
Telefon: 0709-17 94 99

Magnus Andersson
Affärsområdeschef Seavus Stockholm

E-post: magnus.andersson@seavus.com
Telefon: 0739-41 99 99

Malin Åstrand
Affärsområdeschef Seavus Stockholm

E-post: malin.astrand@seavus.com
Telefon: 0733-01 88 13

Stefan Tingshammar
Talent Manager/Rekrytering/Säljare

E-post: stefan.tingshammar@seavus.com
Telefon: 0735-05 06 70

Madeleine Eklund
Account Manager/Sälj

E-post: madeleine.eklund@seavus.com
Telefon: 070-780 70 15

Jenny Dock
Marknad & Kommunikation

E-post: jenny.dock@seavus.com
Telefon: 0708-34 96 40

Reijo Silander
R&D/Forskning och utveckling

E-post: reijo.silander@seavus.com
Telefon: 0733-72 83 08

Du hittar oss på 13 olika kontor runt om i världen och i 6 länder.

SKOPJE
Seavus DOOEL

11 Oktomvri 33A
1000 Skopje, Macedonia
Phone: +389 2 3097 400
Fax: +389 2 3097 414

Map >>

BITOLA
Seavus DOOEL

Blvd. 1vi Maj, 58
7000 Bitola, Macedonia
Phone: + 389 47 220 026
Fax: +389 2 3097 414

Map >>

OHRID
Seavus DOOEL

Blvd. Turisticka 71
6000 Ohrid, Macedonia

Map >>

MALMOE
Seavus AB

Rundelsgatan 16
211 36 Malmoe, Sweden
Phone: +46 40 300 940
Fax: +46 40 300 941

Map >>

STOCKHOLM
Seavus Stockholm AB, f.d. Ontrax AB

Blekholmstorget 30
111 64 Stockholm, Sweden
Phone: +46 8 643 13 53

Map >>

GÖTEBORG
Seavus Stockholm AB, f.d. Ontrax AB

BOSTON
Seavus USA, Inc

2352 Main Street, Suite 200
01742 Concord, MA, USA 
Phone: +1 770-261-1394

MINSK
FLLC Seavus

Internacionalnaya 36-2 office 509
220030 Minsk, Belarus
Phone: +375 (17) 302 36 27
Fax: +375 (17) 302 36 28

Map >>

ZURICH
Seavus GmbH

Itziker Dorf Strasse 57
8627 Grüningen, Switzerland
Phone: + 41 44 5087 169

NIS
Seavus DOO

Vojvode Misica 9
18000 Nis, Serbia
Phone: +381 18 4577 319
Fax: +381 18 4577 325

Map >>

BELGRADE
Seavus DOO

Takovska 45
11000 Belgrade, Serbia
Phone: +381 11 22 894 53 
Fax: +381 11 22 894 57

Map >>

KRAGUJEVAC
Seavus DOO

Save Kovacevica 26a
34000 Kragujevac, Serbia
Phone: +381 34 337 023

Map >>

NOVI SAD
Seavus DOO

Jevrejska 16,
21000 Novi Sad, Serbia
Phone: +381 21 6623075

Map >>

Du kan också nå oss på:
info_SE@seavus.com
samarbete@seavus.com (För säljförfrågningar)

Hör av er så kan vi skapa innovativa idéer tillsammans!